Σύλλογος μεγάλος ΔΕΝ υπάρχει άλλος!

1 Μαρτίου 2012

Πρώτη για Ορέ!

Την πρώτη επίσημη εμφάνιση με την Εθνική ομάδα πραγματοποίησε ο Ορέστης Καρνέζης.

Ο Τερματοφύλακας του Παναθηναϊκού αγωνίστηκε σε όλο το 90λεπτο στο φιλικό με το Βέλγιο το οποίο έληξε 1-1.

Από εκεί και πέρα βασικός και στα 90λεπτά της φιλικής αναμέτρησης ήταν και ο Κώστας Κατσουράνης με τον διεθνή μέσο να τραυματίζεται στην διάρκεια του πρώτου μέρους χωρίς όμως να έχει κάτι το ανησυχητικό.

Ο Φερνάντο Σάντος χρησιμοποίησε επίσης και τον Γιώργο Καραγκούνη βάζοντας τον στο δεύτερο ημίχρονο ενώ στο 64' πέρασε στον αγωνιστικό χώρο και ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος αντί του Φωτάκη. Ο μόνος πράσινος διεθνής που δεν αγωνίστηκε ούτε λεπτό ήταν ο Νίκος Σπυρόπουλος.

Αν θέλετε να μαθαίνετε πρώτοι όλες τις εξελίξεις στον Παναθηναϊκό κάντε like στην σελίδα του Newspao.gr στο Facebook πατώντας εδώ.